Spa Houses

Nabídka vín

Vyberte si z naší nabídky seriózních vín. Chceme pro Vás ty nejlepší produkty, proto nabízíme námi prověřené malovinařství a vína vyráběná podle nekompromisních zemědělských a etických standardů. Autentická vína jsou zpracovaná přírodním způsobem a poskytují emoce, radost a blahobyt. Objednejte kdykoliv před nebo během svého pobytu.

Doručení zajistíme co nejdříve ve Vámi zvoleném čase.

Prosecco di Valdobbiadene Brut sur lie 2019

Casa Coste Piane

Suverénně nejoblíbenější Prosecco z Itálie je vyráběno z výběru hroznu ze starých keřů. Druhé kvašení v láhvi a následně nechané na jedné kaly, aby víno poskytovalo více komplexnosti a zůstalo intregrální a nešířené. Na začátku působí tiše, suché s jemným perlením, a postupně se jeví velice pitelným!

1 láhev / 600 CZK

 

Il Casolare Bianco

Vinařská hvězda ze střední Itálie Marche nám poskytuje úvodná vína, seriózní, jednoduchá, z dobrých hroznů bez chemie, a zázračný poměr kvalita-cena. Bianco je čisté Verdicchio, plné, ovocné a hravé.

1 láhev / 330 CZK

 

IL CASOLARE ROSSO

Vinařská hvězda ze střední Itálie Marche nám poskytuje úvodní vína, seriózní, jednoduchá, z dobrých hroznů bez chemie, a zázračný poměr kvalita-cena. Červené je směs Sangiovese a Montepulciano, které poskytuje rovnováhu mezi taninem a ovocností.

1 láhev / 330 CZK

Riesling Trocken 2018

Clemens Busch

Rýzlink rýnský ze strmých břdlicových poloh přímo u řeky Mosely. Clemens Busch zachová mineralitu v něžném vyškoleným, vyváženým Rieslingem.

1 láhev / 550 CZK

Barbera Umberta 2018

Fabrizio Iuli

Specialista na piedmontskou odrůdu Barbera, Fabrizio Iuli, integruje přirozenou kyselinu odrůdy Barbery do šťavnaté ovocnosti.

1 láhev / 490 CZK

Champagne Blanc de Noirs Brut

Fleury

100% Pinot Noir, staří vinic okolo 35 let. Oblast Cote des Bar, podloží Kimmeridgianský vápence. Skladba vždy dvou ročníků (rezervní vína), zrání tři roky v lahvi. Champagne podtrhne jakýkoliv zážitek k dokonalosti.

1 láhev / 1400 CZK